TEHNICIAN ASAMBLARE ECHIPAMENTE

Căutam un tehnician asamblare echipamente cu experiență în fabricarea și instalarea echipamentelor de producție noi, stații de lucru automate și manuale, precum și cunoștințe mecanice și tehnologii moderne de producție.

candidatul ideal:

  • Are cunoștințe în interpretarea desenelor 2D;
  • Experiență în asamblarea echipamentelor din puct de vedere mecanic;
  • Mod de lucru structurat, independent cu gândire orientata spre proces;
  • Cunoștințe despre prelucarea materialelor;
  • Cunoștințe despre tipurile de materiale (metal, inox, aluminiu, plastic);
  • Bune abilități de comunicare;
  • Experiență bună de lucru cu:  mașini de frezat, tăiere, găurire, strunjire și rectificare plană;
  • Engleza nivel începător;
  • Cunoștințe electrice și pneumatice;
  • Înțelege ce este un proces automat.

descrierea postului:

  • Realizează debitarea și găurirea profilelor de aluminiu conform desenelor 2D;
  • Realizează asamblarea mecanică a echipaemntelor;
  • Verifică funcționalitatea componetelor mecanice;
  • Participă la testele finale ale echipamentelor;
  • Participă la instalarea echipamentelor în producție;
  • Comandă toate uneltele și componentele necesare pentru echipamentele din atelier;
  • Organizează și menține ordinea în zona de lucru.

cum să aplici:

Pentru mai multe informaţii sau pentru a aplica pentru acest post, vă rugăm să ne transmiteţi CV-ul la adresa de mail recruiting@stihl.ro